Gündem - Haber - Duyuru

Engellilere Kredi Kartı

Engellilere Kredi Kartı

 

Engelli vatandaşlarımıza sağlanan kolaylıkların daha da artması hepimizin en büyük temennisidir. Özellikle de Engelli vatandaşlarımızın hayatlarını kolaylaştırmak için bankalarında sunduğu birçok hizmet bulunmaktadır. Engellilere Kredi Kartı veren bankalar arasında merak edilen detayları siz değerli okurlarımıza buradan da açıklamak istiyoruz.

Bütün bankalar

Engellilere Kredi Kartı veren bankalar arasında günümüzde faaliyet gösteren bütün bankaların bu hizmeti son derece uygun faiz oranları ile sunduğunu belirtelim. Özellikle de bazı bankaların bu konuda vatandaşlarımızdan herhangi bir faiz ücreti bile almadığını belirtelim.

Bankaların faiz ücretlerinin yanı sıra aynı zamanda müşterilerinden bu konuda kredi kartı aidatı konusunda da herhangi bir ekstre ücret talep etmediğini belirtmek istiyoruz.

Yaş sınırlaması

Bankaların Engellilere Kredi Kartı verme konusunda aradığı en önemli kriterin 18 yaş sınırı olduğunu belirtelim. 18 yaşını doldurmuş olan kişilerin bankalara başvuru yaparak kredi kartı alma şanslarının bulunduğunu siz değerli müşterilerimize belirtelim.

Engellilere Kredi Kartı İçin Gerekli Olan Belgeler

Engelli vatandaşlarımızın kredi kartı başvurusu sırasında bankalar tarafından bazı belgeleri yanlarında götürmesi gerekmektedir. Özelikle de bu konuda bankaların son zamanlarda mobil bankacılık ve internet bankacılığı hizmetleri üzerinden kredi kartı başvurularını kabul ettiklerini belirtelim. Bunun için de aslında belge götürmenize bile gerek kalmadan sizlerde kısa süre içerisinde kredi kartı alma şansını yakalamış olursunuz.

  • İkametgah Belgesi
  • Aylık Geliriniz varsa onu gösteren Belge
  • Üzerinize kayıtlı olan faturalar ( Su, Elektrik, Doğalgaz VB.)
  • Nüfus cüzdanınızın aslı
  • 1 adet vesikalık fotoğrafınız ( Son 6 ay içerisinde çekilmiş olmasına dikkat ediniz)

Yukarıda belirtmiş olduğumuz belgeler ile sizlerde kredi kartı başvurusunu istediğiniz bankaya yaparak buradan kısa süre içerisinde kredi kartı sahibi olma şansını yakalamış olursunuz. Bunun içinde tek yapmanız gereken bankanın en yakın şubesine giderek başvuru yapmak olacaktır, ya da bankanın mobil bankacılık veya internet bankacılığı hizmetleri üzerinden kredi kartı başvurunuzu yapmak yeterli olacaktır. Bu belgeleri dijital ortamdan da gönderme şansınız bulunmaktadır.

 

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu