Moda

Tulum Kombin Seçimi Nasıl Yapılır?

Tulum Kombin Seçimi Nasıl Yapılır?

 

Eğer tek parça giyim tercih ediyorsanız, sizin için en etkileyici seçeneklerden biri de tulum modelleridir. Ancak tulumların diğer parçalar ile doğru bir şekilde kombinlenmesi de en az tulum seçimi kadar önem arz eder. Tulum kombin seçimi konusunda tarzınızı tam olarak ortaya koymak için önemli noktalara dikkat etmeli ve tercihlerinizi buna göre yapmalısınız.

Tulum Kombinlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Tulum giymeyi seviyorsanız ve bu kıyafetlerin tarzınızı yansıttığını düşünüyorsanız, renk seçiminden aksesuarlar ile uyumuna kadar dikkat etmeniz gereken bazı püf noktalar vardır. Tulum kombin seçimi konusunda nelere dikkat etmeniz gerekir? Şimdi bunları daha yakından inceleyelim.

  • Öncelikle tulum seçiminde yapmanız gereken vücut ölçülerinize uygun bir model ve bunun yanında doğru renk seçimidir. Fazla kilolu biriyseniz açık renk tulumlar yerine koyu renkler tercih etmeli ve böylece kilolarınızı saklayacağınız bir seçim yapmalısınız.
  • Özel davet ya da buluşmalarda abiye tulumları tercih etmeli ve bunun yanında şık aksesuarlar ile tulumunuzu uyumlu bir hale getirmelisiniz.
  • Eğer kısa boyluysanız, tulumun altına yüksek topuklu ayakkabılar tercih etmenizde fayda vardır. Ayrıca ayakkabının rengi de yine tulumun rengi ile uyumlu olmalıdır.
  • Seçtiğiniz tulumun kumaşının kaliteli ve içinde rahat edebileceğiniz tür de bir kumaş olmasına dikkat etmelisiniz. Çünkü sıradan kumaşlar sıran bir görünüm ortaya çıkarır.
  • Tek parça bir kıyafet olan tulumların çanta, saat, takı ve güneş gözlüğü gibi aksesuarlar ile kullanılması her zaman etkileyici bir görünüm kazanmanıza yardımcı olur.
  • Eğer tulum ile kombin yapmak isterseniz ve risk almayı sevmiyorsanız, siyah renk tulumları tercih edebilirsiniz. Siyah tulumlar diğer aksesuarlar ve parçalar ile istenen bir uyum sağlanmasında etkilidir.
  • Özel davetlerde genel olarak dekolteli ve belden kemerli kombinler yapabilirsiniz. Bu kombin girdiğiniz ortamda farklı görünmenize yardımcı olacaktır.
Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu