Diyet Önerileri

Lahana Suyu Kürü Diyeti İle Zayıflamak

Lahana Suyu Kürü Diyeti İle Zayıflamak

 

Kadınlar çoğu zaman gazla kilolarından şikayet eder ve bu kilolarını hızlı ve kalıcı bir şekilde vermek ister. Ancak bu şekilde sonuca ulaşmak için diyet seçiminin doğru yapılması ve bunun hanında seçilen diyetin sağlıklı olması gerekir. Lahana suyu kürü diyeti ise uzmanlar tarafından sağlıklı görülen diyetlerin başında gelir. Düzenli bir şekilde uygulandığında etkili sonuçlar ortaya çıkarır ve kısa zamanda fazla kiloların verilmesini sağlar.

Lahana Suyu Kürü Nasıl Hazırlanır?

Lahana suyu kürü oldukça kolay bir şekilde hazırlanır. Öncelikle uygun bir tencere içerisine yarım litre kadar su konur ve su kaynamaya başlamadan önce 8 – 10 adet lahana yaprağı suya atılır ve yaklaşık olarak 10 dakika kadar lahana yaprakları kaynatılır. Bu sürenin sonrasında yapraklar sudan süsülür ve lahana suyu hazırlanmış olur. Her içimde bu işlemlerin tekrarlanması gerekir. Yani hazırlanan kür tek kullanımlıktır.

Lahana Suyu Kürü Diyeti Nasıl Yapılır?

Lahana suyu kürü diyeti genel olarak bakıldığında çok da zor olmayan bir diyet çeşididir. Önemli olan düzenli bir şekilde uygulanması ve belirtilen yönergelere uyulması olmaktadır. Lahana kürü hazırlanmasının ardından hiçbir şekilde ara verilmeden 5 gün olmak kaydı ile sabah ve akşam olmak üzere hazırlanan kür içilir. Daha sonra ise 3 gün kadar ara verilir ve bu süre dinlenme evresi olarak kabul edilir. 3 gün boyunca lahana suyu kürü içilmesine ara verildikten sonra tekrar 5 günlük bir periyot başlar. 8 günlük aşamalar halinde uygulanan lahana kürü diyeti, düzenli bir şekilde gerçekleştirilmesi ve bu nedenle en uygun zamanın kollanması gerekmektedir.

Lahana suyu kürü ile vücuttan toksinleri hızlı bir şekilde atmak mümkündür. Bunun yanında kan dolaşımını olumlu yönde etkileyen kür, selülit problemlerinin giderilmesinde oldukça önemli bir konumda yer alır.

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu