AŞK

Erkekleri Etkilemenin Yolları

Erkekleri Etkilemenin Yolları

 

Erkekleri etkileme konusunda ilk olarak dikkat edilmesi gereken kişinin kendine özgüveni olmasıdır. Bu özgüven belki hat safhada olmayabilir, ancak belirli bir düzeyde olmasında fayda vardır. Erkekleri etkilemenin yolları aslında özgüven ile birleştiğinde işe yarar.

İlgili Makaleler

Erkekleri Etkilemede Beden Dilinin Önemi

Kadın olarak bir erkeği etkilemek için beden dili göz ardı edilmemesi gereken hususlar arasında yer alır. Çünkü beden dilinin çekici olarak kullanılması erkeğin dikkatini çekme yardımcı olur. Erkekleri etkilemenin yolları arasında belki de size en çok yardımcı olacak beden dilini çekici bir hale getirmektir.

Beden dili konusunda ilk olarak dikkat edilmesi gereken duruştur. Kadının dik ve kendine özgüvenli bir şekilde duruş sergilemesi erkeğin ilgisin çeker. Bunun yanında kalçaların yürürken yavaş hareketler ile sağa ve sola savrulması da yine beden dilinin çekici bir şekilde kullanılmasında etkilidir. Ayrıca kalça hareketleri ile ortaya çıkan enerji, erkeğin kadın tarafından kendine çekilmesini sağlar.

Erkekleri Dinlemek Önemlidir!

Erkeklere daha çok kendinizden bahsetmek yerine onu dinlemeye özen göstermelisiniz. Kadınların sürekli kendinden bahsetmesi ve bunun yanında kendini ispatlama çabası içerisinde olması erkeklere itici gelir. Ayrıca kendini anlatmak yerine erkeğe sürekli soru sorulması da yine ilgisini çekmenizi sağlar. Soru sormak ve ardından verilen cevabı dinlemek ilişkilerde her zaman için en etkili girişimlerden biri olarak görülür.

Doğru Zamanda Temas Edin!

Erkeklere doğru zamanda temas etmek onları etkileme yolları arasında yer alır. Bu nedenle sadece dokunmanın değil, onlara doğru zamanda dokunmanın önemli olduğunu göz ardı etmemelisiniz. Doğru zamanda fiziksel temasta bulunmak onları etkilemek için atılan en doğru adımlardan biridir. Örneğin sohbet etme sırasında hoşlanılan erkeğin koluna dokunmak ya da bir şey anlatırken onunla göz temasında kalmak etkileme açısından başarılı sonuçlar ön plana çıkarır.

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu