Anne-Aile-Çocuk

Modern Doğum Fotoğrafçısı

Modern Doğum Fotoğrafçısı

 

Doğum anı sıradan zamanlara  göre daha farklıdır. Bu özel anınızı hatıralarınızda en iyi şekilde saklamanın da en iyi yolu ise kesinlikle deneyimli ve profesyonel bir fotoğraf hizmeti almanız olacaktır. Çünkü doğum hanede yaşanan bu özel anları mutlaka yine özel bir fotoğrafçı tarafından ölümsüzleştirilmesi gerekmektedir. Hem anne hem de bebek için bu özel anların ölümsüzleştirilmesini sağlamak ise eskiye göre daha kolaydır. Ancak her doğum fotoğrafçılığı yapan kişiler istediğiniz kareleri sizler için yakalayamayabilir. Doğum ve bebek fotoğrafçısı Esra SÖMEZ ise sizler için  hayatınız boyunca saklayabileceğiniz olağan üstü kareleri anlık olarak yakalamaktadır. Bu konuda profesyonelliği ile bilinen harika bir fotoğrafçıdır. Doğum fotoğrafçılığı, diğer fotoğrafçılık türlerine göre biraz daha özen ve incelik gerektiren bir durumdur. Çünkü burada poz verme gibi bir durum veya fotoğrafın istenildiği gibi olmadığı durumlarda tekrar çekim şansı yoktur. Bu nedenle anlık çekim ve tabi ki büyük bir deneyim gerektirir.

 

Yeni Doğan Konsept Çekiminde Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Anne ve babalar bebeklerinin her anını fotoğraflamak istemektedirler. Ama burada ilk önemli olan konu bebeği uyurken rahatsız etmeden en iyi şekilde fotoğrafların çekilmesidir. Yani fotoğraf çekimleri sırasında cihazların çıkardığı sesler veya ışıklar bebekleri korkutmamalı ve gözlerine zarar vermemelidir. Bu doğrultuda hazırlanan fotoğraflarda bir de görsellik ve estetik duruş ta son derece önemlidir. Örneğin bebeğinizi sanki bir aşçı gibi gösterebilir ve çeşitli ambiyansları yakalayabilirsiniz. Seçeceğiniz bebek fotoğrafçısı tüm bu konulara özenli yaklaşmalıdır. Esra sönmez ise bebeğinize kesinlikle rahatsızlık vermeden çeşitli kostümlerle şahane pozları yakalayabiliyor. Burada bebek daha çok tek başına çekimlere alınır. Ama bebeğin kardeşi varsa birlikte de poz verebilirler. Siz de bebeğinizin ömür boyunca estetik görünümlü fotoğraflar ile harika görselleri yakalamak isterseniz, profesyonel fotoğrafçılık hizmeti alabilirsiniz.

Doğum öncesi yani hamile fotoğrafları çekimleri, doğum anında ve yine doğum sonrasında bir ömür boyu saklamak isteyeceğiniz tarzda fotoğraf çektirmek istiyorsanız, kullandığı ekipmanlar ve tecrübesi ile doğum fotoğrafçısı hizmeti alabilir ve ömür boyu bu fotoğrafları saklayabilirsiniz.

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu