Sağlık Haberleri

Vicks İle Göbekten Eritme Yöntemleri

Vicks İle Göbekten Eritme Yöntemleri

 

Bilindiği üzere artık kişilerde eskisi kadar hareket mevcut değildir. Bu durumda da bölgesel kilo alımları oldukça fazlalaşmıştır. Üstelik artık yavaş yavaş bahar ayların girdiğimiz bu günlerde d ekişiler kendilerini daha fit ve daha zayıf görmek istemektedir. Ama estetik manada daha güzel görünmenin bir yolu da kesinlikle göbek bölgesindeki yağlanmaların ortadan kaldırılmasıdır. Ama karın ev basen bölgesi en az hareket eden vücut parçalarından biri olduğu için bu bölgelerde  kilo vermek sanıldığı kadar kolay değildir. Fakat yapılacak birkaç küçük yöntemler sayesinde artık karın bölgesindeki yağlanmalardan daha kolay bir şekilde kurtulabilirsiniz. Bu yazımızda sizler için vicks ile göbekten eritme  yöntemlerinden bahsedeceğiz.

Vicks Krem İle Göbek Yağları Nasıl Gider?

Vicks krem içerisinde pek çok doğal bitkiyi barındırmaktadır. Özellikle asidik yapıda ve aromatik yapıdaki bitkiler daha fazla kullanılmaktadır. Bu nedenle vücut yağlarının yakımında da artık pek çok kişi vicks kremden faydalanmaktadır. Vicks krem uygulandığı bölgede deri altı katmanına inerek, bölgedeki yağların parçalanarak idrar ve ter yolu ile atılmasını sağlamaktadır. Özelikle sorunlu bölgeye masaj yaparak uyguladığınızda daha fazla etkisini görebilirsiniz. Vicks krem ile göbek yağlarını eritme yöntemleri;

  • Kilo problemi yaşadığınız bölgeye, bir yemek kaşığı kadar vicks kremi sürüp, mekik hareketi yapmanız tavsiye edilir.
  • Bir tatlı kaşığı vicks krem ve yine bir tatlı kaşığı karbonatı karıştırıp, homojen hale geldikten sonra karın bölgenize sürüp masaj yapmanız gerekmektedir. Oval hareketlerle masaj yaptığınızda, bu bölgede yanmaların yaşandığını hissedeceksiniz. Bu sayede kısa sürede göbek yağlarından kurutulabilirsiniz.
  • Ayrıca geceleri yatmadan önce göbek bölgenize bir miktar vicks kremi sürüp, üzerini bir streç film ile sarıp uyuduğunuzda kilo sorunu olan bölgenin terlediğine şahit olacaksınız.

Elbette sadece vicks krem sürerek, tüm bölgesel yağlardan kurtulmanız mümkün olmaz. Buna ek olarak, çeşitli diyetle yapabilir ve yine sağlıklı beslenmenize dikkat edebilirsiniz. Ayrıca kilo verdiren bitkisel çaylardan da faydalanmanız son derece ideal olacaktır. Son olarak vicks krem sürüp, yürüyüş yapmanız da bölgesel kiloların daha kısa sürede verilmesine yardımcı olacaktır.

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu