Moda

Yüksek Bel Pantolon Modası

Yüksek Bel Pantolon Modası

 

Son yıllarda pek çok kadının tercihi olan yüksek bel pantolon modelleri, özellikle farklı tarzları ve birbirinden şık tasarımları ile her sezon öne çıkan pantolonlar arasında yer almaktadır. Her geçen yıl modanın bir parçası olma yolunda ilerleyen yüksel bel pantolonlar, aynı zamanda hemen her kadının dolabında bulunan parçalardan biridir.

Yüksek Bel Pantolon Nasıl Giyilir?

Yüksek bel pantolonlar, neredeyse her sezon trend parçalardan biri olması nedeniyle kadınlar tarafından da ilgi gören modeller arasında olmayı başarmıştır. Ancak tüm pantolon modellerinin giyiminde olduğu gibi yüksek bel pantolon modellerinin giyiminde de dikkat edilmesi gereken birtakım püf noktalar yer alır.

  • Yüksel bel pantolonlar kısa üstler ile kış aylarında dahi tercih edilebilir.
  • Ayrıca bazı modeller kış aylarında soğuğa karşı oldukça dayanıklı yapıdadır.
  • Genelde sivri ve yüksek topuklu ayakkabılar ile dar paçalı yüksek bel pantolonlar tercih edilmelidir.
  • Eğer yüksek bel pantolonda bol bir tasarım seçiyorsanız, spor bir ayakkabı ile kombin yapmanız daha uygun olacaktır.
  • Diğer yandan kısa üstlerle yapılan kombinlerde göbek açıklığını fazla bırakmak tamamen sizin tercihinizdedir. Ancak ufak bir açıklık bırakarak giymeniz daha etkili bir duruş sergilemenize yardımcı olur.

Yaz ve kış aylarında renk tonlarına dikkat edilmesi gereken yüksek bel pantolon modelleri, genelde yaz ayları için açık tonlarda, kış ayları içinse daha koyu tonlarda tercih edilmelidir. Yaz aylarında açık renk yüksek bel pantolonları hasır tasarımda sandaletlerle kombin yapmak şık bir görünüş kazanmanıza yardımcı olabilir. Bunun yanında yan kısımları açık topuklu ayakkabı modelleri ile de yine yüksek bel pantolonları kombinleyebilirsiniz. Bu pantolon modellerinde en çok yüksek topuklu ayakkabı seçenekleri ile harika kombinler meydana getirilmektedir. Siz de uygun renk tonları ile şık ve tarz kombinler oluşturabilirsiniz.

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu