Yaşam Tarzı

Biorezonans Sigara Bırakma Tedavisi Nasıl Yapılır?

Biorezonans Sigara Bırakma Tedavisi Nasıl Yapılır?

Biorezonans Sigara Bırakma Tedavisi Nasıl Yapılır? konusu, özellikle sigarayı bırakmak isteyen pek çok kişinin en çok merak ettiği konular arasında bulunmaktadır. Biorezonans, en genel anlamıyla tıbbi bir enerji tedavi yöntemi olmaktadır. Biorezonans uygulaması elektromanyetik frekanslarla yapılan bir yöntem olmaktadır. Biorezonans ile sigara bırakma tedavileri yapılabildiği gibi daha pek çok rahatsızlığın tedavileri de yapılabilmektedir.

Biorezonans Sigara Bırakma Tedavisi Nedir?

Biorezonans günümüzde en çok kullanılan alternatif tıp yöntemlerinden birisi olup, Biorezonans seansları ile vücudun nikotinle olan bağı kolaylıkla kesilebilmektedir. Biorezonans uygulaması sonrasında sigara içme isteği tümüyle ortadan kalkmaktadır. Biorezonans sigara bırakma tedavisi 1 saat süren seanslık bir uygulama olmaktadır.

Biorezonans sigara bırakma tedavisi kapsamında, özel cihazla elektromanyetik titreşimler ters çevrilerek sigarayı bırakacak olan kişiye geri gönderilmektedir. Vücudun yaydığı titreşimlerle karşılaşan bu titreşimler sayesinde iki manyetik alan karşı karşıya kalınca durumun nötrleşmesi sağlanmaktadır.

Bu sayede vücutta olan virüslerin, zararlı maddelerin, bakterilerin ve buna benzer zararlı her şeyin manyetik bilgileri vücuttan silinmektedir. Bu sayede doğal olarak tanımlanan nikotin bilgileri de, bu silinme işleminden sonra zararlı olarak algılanmaya başlamakta olup, bu sayede sigarayı bırakmak mümkün olmaktadır.

Biorezonans Sigara Bırakma Tedavisi Nasıl Yapılmaktadır?

Biorezonans sigara bırakma tedavisine başlamadan önce sigarayı bırakacak olan kişinin her zaman içtiği sigaraya ait olan izmarit istenmekte olup, bu izmarit Biorezonans cihazının giriş kısmında ki tüpe yerleştirilmektedir. Bu sayede Biorezonans cihazının sigara izmaritinden gelen frekansları tanıması sağlanmaktadır.

Bu frekanslar daha sonra vücuda yerleştirilen elektrotlar sayesinde, tekrardan cihazdan sigara içen kişinin vücuduna geri gönderilmektedir. Bu sayede cihazdan gelen ve vücutta olan frekanslar birbirlerini nötrlemektedir. Bu sayede vücudun zararlı olan maddeyi artık etkisiz kılması mümkün olmaktadır.

Biorezonans sigara bırakma tedavisi sayesinde dokulara yerleşmiş olan toksinlerin kana geçmesi sağlamakta olup, bu sayede bu zararlı olan toksinler vücuttan atılması sağlanmaktadır. Böylelikle sigaranın vücutta biriken bütün zararlı maddeleri kolaylıkla temizlenmiş olmaktadır.

Biorezonans Sigara Bırakma Tedavisi Öncesinde Neler Yapmak Gerekmektedir?

Biorezonans sigara bırakma tedavisi bir hafta öncesinde kişilerin alkol almayı bırakması gerekmektedir. Aynı zamanda Biorezonans sigara bırakma tedavisi seansının yapılacağı gün kişilerin kahve içmemesi gerekmektedir. Bir hafta öncesinden başlamak üzere sigarayı bırakacak olan kişilerin günde en az 3 litre su içmesi lazımdır.

Biorezonans sigara bırakma tedavisi seansının yapılacağı gün ise kişilerin her zaman içtikleri sigaradan bir tane kalacak şekilde sigara paketi ile gelmesi gerekmektedir. Biorezonans sigara bırakma tedavisi seansına başlamadan önce ise kişilerin son sigarasını içmesi lazımdır. Sigara içildikten sonra ise bu izmarit Biorezonans cihazının giriş kısmına konulmaktadır. Biorezonans sigara bırakma tedavisi seansında kişilere hiç bir şekilde herhangi bir ilaç verilmemektedir.

Seans rahat bir koltuğa oturularak yapılmakta olup, bu tedaviden hemen sonra kişiler gündelik hayatlarına geri dönebilmektedir. Biorezonans sigara bırakma tedavisinin hiç bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Biorezonans sigara bırakma tedavisi seansı sadece 1 kerelik olup, gerekli olan durumlarda ise bir seans daha yapılabilmektedir. Bu tedavi olduktan sonra kişilerde sadece hafif bir uyku durumu olmakta olup, bu uyku durumu ise en geç 1 saat içerisinde geçmektedir.

Biorezonans sigara bırakma tedavisi seansından sonra kişilerin vücuduna bir çip takılarak, cihazın yaydığı frekansların bu çiple vücuda aktarılması sağlanmaktadır. Bu sayede sigara bırakma konusunda kişilerin kendilerini daha iyi hissetmesi sağlanabilmektedir. Biorezonans sigara bırakma tedavisinden sonra kişilerin sigara içme isteklerini bastırmak için bazı hobilerden yararlanması da bu süreci kolay atlatmalarını sağlamaktadır.

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu