Yaşam Tarzı

Coronadan Uzak Bir Tatil Seçeneği, Kiralık Villa Tatili

Coronadan Uzak Bir Tatil Seçeneği, Kiralık Villa Tatili

Kilometrelerce uzak alanlardan ülkemize kadar gelmiş ve günlük hayatımızda büyük değişikliklere sebep olmuş olan Corona Virüs, bir süre daha hayatımızda duracak gibi görünüyor. Havalar git gide sıcaklaşıyor, güneş tepede dolaşıyor, hepimizin burnunda deniz tütüyor…Corona Virüs sebebiyle uzun zamandır evde duranlar, dışarı aktivitesi olarak yalnızca kısa yürüyüşler, balkon ve market yolculuğu olanlar, artan sıcaklarla birlikte tatile olan özlemini arttırıyor. Ama ortalık karışıkken, Corona Virüs ülkenin dört bir yanındayken, sosyal mesafenin korunması gerekirken ve hijyene önem verilirken tatil seçeneği çok zorlama bir seçenek değil mi? Evet zorlama bir seçenek der gibisiniz. Peki ya size tüm bunların sağlandığı ama adının tatil olduğu bir seçenek söylesem? Kiralık villa tatili, bahsedilen tüm bu kuralları karşılayan ve ruhunuzu dinlendirmek, stres, endişe ve korkudan biraz olsun uzaklaştıran  bir tatil seçeneğidir. Peki ya nasıl?

 

Kiralık villa tatili, doğa ile iç içe olunan, havuzunun, bahçesinin ve özetle her bir alanının kişiye özel olduğu bir tatil seçeneğidir. Özel alanlarda kurulu olan villalar ile size özel bölgelerde, tamamen özgür olabileceğiniz, evinizde karantinada birlikte olduğunuz insanlarla havuz, güneş ve bronzlaşma keyfini doyasıya yaşayabileceksiniz. Kalabalıktan uzak, yine tamamen size özel alanı olan, ayrıca bahçesi, yeşillikleri olan, huzurlu ve stres, endişe, korku ve özellikle de coronadan uzak bir tatil seçeneği bu kiralık villalar. Koronadan uzak kalınıyor mu öyle der gibisiniz. Ya sizden önce villalarda kalan kişilerde virüs varsa ve size de bu şekilde bulaşırsa? Bu mümkün değil, çünkü özel ekiplerle birlikte villadan ayrılma işlemi sonrasında havalandırma işlemleri ve ondan daha güvenilir olarak ilaçlama işlemleri yapılmaktadır. Özel dezenfektanlarla her yere her bölgeye, kokusuz ama çok etkili ilaçlamalar sağlanarak tamamen hijyenik bir alan oluşturulmaktadır.

 

Koronadan uzakta bir tatil istiyorsanız en doğru seçeneğin kiralık villa tatili olduğunu söylemiştim. Koronadan uzak olmanın yanı sıra ayrıca tamamen isteklere göre hazırlanabilen villalar olduğu için yine isteklerinize özel olarak bir tatil hazırlanmaktadır. Oda sayısı, sahip olunan özellikler vs. her türlü detay yine sizin isteğinize göre düzenlenmektedir. Pandemi döneminde alınacak olan özel bir izin ile tatil yapacaksanız eğer, tamamen size ait alanları ve havuzu olan, tamamen hijyenik, koronadan ve kalabalıktan uzak, sosyal mesafenin korunduğu bir tatil istiyorsanız eğer; özetle hem kurallara uyup hem de tatil ile stres atmak istiyorsanız tabi ki en doğru seçenek kiralık villa tatili.

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu