ÖneriyoruzPratik Bilgiler

CAFE DEKORASYONLARI

CAFE DEKORASYONLARI

Herkesin belirli zamanını geçirdiği cafelerin farklı ortam ve dekorasyonları bulunmaktadır. Dekorasyonları ise birbirinden farklı türdedir. Genel olarak aksesuar, resim ve duvar süsleri ile dekore edilen cafeler, farklı tasarım ve düzenleme aşamalarından geçmektedir. Düzenleme ve dekorasyon için ise birçok site ve dekorasyon rehberi mevcuttur. Cafe dekorasyonları hakkında birçok görsel ve bilgi olan bu rehberler de değişik fikirler bulunmaktadır. Cafe dekorasyonu ise zevke göre farklı mobilya ve renklerle oluşturulmaktadır. Dekorasyon aşamasında ilk olarak cafenin hangi renge boyanmasına karar verilmektedir. Cafe için kullanılan renkler ise genellikle kahverengi, mor, sarı, beyaz ve yeşildir. Müşteriler özellikle ilk olarak cafenin renginden etkilenmektedir. Bu yüzden cafe dekorasyonunda renkler mutlaka hem mobilyaların hem de aksesuarların çeşitlerine ve renklerine uygun olmalıdır.

Cafe Dekorasyon Rehberi

Dekorasyon rehberinde cafe dekorasyon ve tasarımları hakkında birçok görsel mevcuttur. Bu görseller, cafe ortamlarının nasıl dekore edileceği hakkında fikirler vermektedir. Tabi dekorasyon rehberini incelemeden önce nasıl bir cafe oluşturulacağına karar verilmelidir.  Cafe dekorasyon çeşidine karar verildikten sonra da müşterinin ilgisini çekecek yönde düzenlenmelidir. Örneğin modern, klasik, retro gibi cafe ortamları müşterileri daha çok etkilemektedir. Tabi bu dekorasyon çeşitlerinin bir kaçı cafe ortamının farklı bölgelerinde de kullanılabilir. Dekorasyon rehberinde cafe dekorasyon çeşitlerinin bir arada kullanılması ile ilgili görseller bulunmaktadır. 2 veya 3 dekorasyon çeşidinin bir arada kullanılmasında ise ortam daha güzel görünmektedir.

Cafe Dekorasyon Fikirleri

Cafe ortamlarının dekore edilmesinde yalnızca kendi fikirlerimiz yeterli olmayabilir. Dekorasyon rehberinde müşterinin tarzına uygun çeşitli cafe dekorasyonları bulunmaktadır. Bu dekorasyonlarda her müşterinin zevkine uygun cafe ortamları  ile ilgili görseller yer almaktadır. Çünkü her müşteri farklı cafe ortamını tercih etmektedir. En önemlisi ise cafe dekorasyonun müşteriyi son derece rahat ettirmesidir. Müşterinin memnuniyeti ve rahat vakit geçirmesi için cafe de olması gereken en önemli şey ise mobilyalardır. Birçok müşteri cafe ortamında ev koltukları gibi son derece rahat mobilyaların olmasını istemektedir. Bu yüzden cafe dekorasyonu yapılırken hem koltuk hem de sandalye kullanılmalıdır.

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu