advertorial

Sabahlık Lohusa Pijama Takımları

Gebe annelerimiz için her çeşit sabahlık lohusa pijama takımları lohusa çarşısı sitemizden ulaşabilirsiniz.

Sabahlık lohusa pijama takımları doğum sonrası anneleri rahat ettirmek için üretilmiş özel tasarımlı takımlardır. Hastanede doğum yaptıktan sonra annenin bir gün orada kalması gerekebilir. Tüm takımlar hem hastanede kullanılabilecek hem de evinize döndüğünüzde iyileşme süresince kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Özellikle sezaryen ameliyat olan kadınlar ameliyat dikişleri sebebiyle kesinlikle doğum sonrası rahat edecekleri şekilde giyinmelidir. Karın bölgesine değen ve kalın kumaşlar dikişlere zarar verebilir ve bu anne için sağlık problemlerine yol açabilir. Özel tasarımlarıyla lohusa takımları asla karın bölgesine baskı uygulamaz ve esnek kumaştan yapılmıştır. Bol ve rahat tasarımlarıyla ve kumaşlarının hafifliğiyle hareket alanınızı asla sınırlamaz. Sabahlık lohusa pijama takımları renk renk ve farklı kumaş seçenekleri ile sipariş edilebilir. Yaz aylarında penye kumaşlar, kış aylarında pamuklu kumaşlar tercih edilebilir. Daha şık bir görünüm istiyorsanız saten kumaşları tercih edebilirsiniz. Saten kumaşlar kayar gibi yapısı ve göz alıcı renkleriyle misafirlerinizi karşılamanız için de oldukça uygundur. Üzerinizde asla ağırlık yapmazlar ve bebeğinizi emzirebilmeniz için özel olarak tasarlanmışlardır. Açılır kapanır yakalarıyla anneleri oldukça rahat ettirirler. Hastaneden taburcu olduktan sonra muayeneye gitmenize gerek kalmayabilir, eğer ameliyat olduysanız pansumana gitmeniz gerekebilir. Bu süre boyunca lohusa takımları rahatlığınızı sağlamak için gerekli olan tek şeydir. Bebeğinizin ve sizin sağlığınız için özel olarak üretilmişlerdir ve hijyeniktirler.

Pijama Takımı Modelleri

Sabahlık lohusa pijama takımları birçok farklı model ile kadınların beğenisine sunulmuştur. Kış ayları için gecelikten çok pijama takımları tercih edilir. Dörtlü, üçlü ya da ikili setleri tercih edebileceğiniz gibi tek parça modelleri de tercih edebilirsiniz. Tercihinize göre kısa kollu, uzun kollu, şort tarzında kısa, elbise tarzında, sabahlıklı, gecelik ile beraber alabileceğiniz pek çok takım vardır. Özellikle kış ayları için uzun kollu ve pamuk kumaşlı modeller kadınlar için daha uygundur. Esnek ve rahat ettiren kumaşlar sayesinde hangi modeli seçerseniz seçin konforun tadını çıkarırsınız. Saten kumaşlardan olan takımlar da mevcuttur ve daha şık bir görünüm elde ettirirler. Misafir karşılayacağınız zaman bu takımları tercih edebilirsiniz.

Lohusa Takım Renkleri

Sabahlık lohusa pijama takımları soft renklerden oluşsa da göz alıcı renkleri tercih edenler içinde modeller mevcuttur. Saten kumaşlarda kırmızı ve bej tonları çokça tercih edilir. Dilerseniz takım halinde de satın alabilirsiniz. Uygun fiyat politikasını şiar edinen Lohusa Çarşısı’nda her bütçeye uygun takımlar mevcuttur. Takım fiyatları seksen türk lirasından başlar ve isteğe göre artış gösterir. Dilerseniz kampanyaları takip ederek indirimlerden ve kampanyalardan da yararlanabilirsiniz. Kumaş kalitesi ürünlerde vazgeçilmezdir ve fiyat ne olursa olsun her üründe kalite bakidir. Annelerin hem şık hem rahat görünmeleri ve hissetmeleri için son yıllarda bu takımların kullanımları oldukça artmıştır.

Lohusa Takımları ile Konfor

Sabahlık lohusa pijama takımları annelerin zorlu döneminde kendisini rahat hissetmesini ve bebeğiyle en iyi şekilde ilgilenebilmesini sağlar. Kadınlar artık eşofman ya da geceliklerden çok pijama takımlarını tercih etmektedir. Birçok farklı renk ve kumaş seçeneği de olduğu için pijama denildiğinde akla gelen kalıptan oldukça farklı ve şık tasarımlardır. Setlerle tamamlayabilir ve sabahlık ile gecelik ile de kullanabilirsiniz. Bazı takımlarda terlik ve saç bandı da mevcuttur. Kumaşların kaliteli ve rahat olması sizin de kendinizi güzel hissetmenizi sağlar ve moralini yükseltir. Doğum sonrası stresli dönemde size yardımcı olabilecek olan bu duygular rahat pijamalarınızla her geçen gün üzerinize daha da çok oturur.

 

https://www.lohusacarsisi.com <— hakkında bilgi için hemen sitemizi ziyaret edin.

 

 

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu