Güzellik Sırları

Zirkonyum Kaplama Gülüşlerinize Özgüven Katıyor

Zirkonyum Kaplama Gülüşlerinize Özgüven Katıyor

 

Diş kayıplarının yerine birçok alternatif tedavi yöntemi olsa da implant tek bir diş kaybının bile yerine gelebilecek gelişmiş tedavi tekniklerinden biridir. Köprü ve protez tedavilerinde birden fazla dişin tedaviye dahil edilmesi söz konusu iken, implantta olmayan tek bir dişin yerine doğal görünümlü diş tasarlanabiliyor. Diğer yöntemlere nazaran pahalı bir işlem olsa da hastanın çene kemiğinin uyum sağlaması durumunda ömür boyu sorunsuz kullanım imkânı sunuyor.

İmplant Diş Kimler İçin Uygundur?

Bedensel gelişimini tamamlamış ve diş kaybı olan herkes implant tedavisini güvenle tercih edebilir. Tedavi öncesi zaten uzmanlar tarafından detaylı bakılan kişiler için ideal diş tasarımı yapılmaktadır.

İmplant Diş Faydaları Nelerdir?

İmplant diş tedavisi doğal bir görünüm sunan tedavi şekli, kendi dişlerinizden ayırt edemeyeceğiniz konforu sunuyor. Diş kayıplarına bağlı olarak konuşmadaki bozukluklarda düzelme hissedilir derecede artıyor. Yemek yemekten keyif almaya başlamak, giden özgüvenin geri gelmesi ve dayanıklılığı gibi birçok özellik implant tedavisinin faydaları arasında yer alıyor.

İmplant Diş Yaptırmadan Önce Nelere Dikkat Edilmelidir?

Herkes için uygun bir tedavi şekli olsa da implant tedavisi öncesinde bu tedaviye çene yapısının uygun olup olmadığı mutlaka araştırılmalıdır. Cerrahi müdahale gerektiren bir işlem olmasından dolayı zorlu olan bu süreci başarısızlıkla sonuçlanacak bir tedavi için çekmek zorunda kalınmamalıdır. Bu nedenle implant diş yaptırmadan önce iyi bir uzman doktor ile görüşmek ve gerekli tetkikleri detaylı bir şekilde yaptırmak gerekiyor.

İmplant Diş Tedavisi Kaç Aşamadan Oluşur?

İmplant yaptırmaya karar veren kişileri bekleyen iki aşama bulunuyor. İlki cerrahi kısım olmakla birlikte implant vidalarının çene kemiğine yerleştirilmesini kapsıyor. İkinci aşama ise ağız içinde görünecek olan dişin tasarlanması ve yerleştirilmesi kalıyor.

Gülüş Tasarımı Nasıl Yapılır?

Gülüş tasarımı kişilerin kendi beklentilerini kapsayan ve hayal ettikleri görünüme kavuştukları tedavi yöntemlerini ifade ediyor. Dişlerin gülmeye engel olacak şekilde kötü görünüyor olması özgüven eksikliğine yol açan en önemli nedenlerden biridir. Hastaların ağız ve diş sağlığı konusunda gerekli tüm tedavilerin uygulanması ve parlak ve düzgün dişler için çeşitli yöntemlerin kullanılması her bütçeye hitap eden gülüş tasarımı fiyatları ile dileyen herkesin yaptırdığı işlemlerdir.

 

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu