advertorial

Tam Kıvamında Ekmek Pişirin!

Tam Kıvamında Ekmek Pişirin!

Ekmek Yapma Makinesi ve Mutfak Tartısı Kullanarak Tam Kıvamında Ekmek Pişirin!

Eğer doğal ve sağlıklı beslenmeye önem veriyorsanız mutfağınızda küçük ev aletlerine yer açmalısınız. En büyük yardımcınız olan bu ürünler arasında özellikle ekmek yapma makinesi ile sofralarımızdan eksik etmediğiniz ekmekleri kendiniz yapabilirsiniz. Son derece kullanışlı ve zahmetsiz olan bu makine ile standart ekmekler yapabilir ya da yeni ekmek tariflerini deneyebilirsiniz. Ekmeğinizin tam kıvamında olmasını istiyorsanız ölçüleri bire bir uygulamak adına mutfak tartısı da kullanabilirsiniz. Ekmeğin yanı sıra diğer pasta ve börek tariflerinizi hazırlarken de tartı kullanmak işinizi kolaylaştıracaktır. Ancak aldığınız ürünlerin her birinin kaliteli olmasına önem vermelisiniz. Bu sayede hepsi daha da uzun ömürlü olacaktır. Satın aldığım ürün hem kullanışlı hem de şık tasarımlı olsun, diyorsanız, doğrudan Arzum koleksiyonlarına göz atabilir, en uygun fiyata en iyi ürünü satın alabilirsiniz.

Ekmek Yapma Makinesi Nasıl Kullanılır?

Arzum gibi güvenilir bir markadan alacağınız ekmek yapma makinesi ile farklı modları kullanarak yeni lezzetler deneyebilirsiniz. Lezzetli, güvenli ve sağlıklı ev yapımı ekmekler için dilerseniz glutensiz ekmek programını kullanabilirsiniz. Kullanışlı ve pratik pişirme özelliğine sahip makinede ekmeği 1 saat boyunca sıcak tutma özelliği vardır. Böylece hazırladığınız ekmeği uzun süre sıcak tutup yiyeceğiniz zaman servis yapabilirsiniz.

Makinede toplam 13 tane pişirme programı mevcuttur. Bu sayede glutensiz, tam buğday ya da diğer ekmek çeşitlerinden dilediğinizi hazırlayabilirsiniz. En çok kullanılan pişirme programları arasında kabartma, yoğurma ve orta, hafif, hızlı pişirme özellikleri yer alır. Üründe yer alan LCD ekran ile bu ayarlamaları kolayca yapabilir ve isterseniz ekmeğinizin ne zaman pişmeye başlayacağını da belirleyebilirsiniz. Gecikmeli başlatma programı 15 saate kadar destek verir. Üst kısımda bulunan gözlem penceresi ile pişirme sürecini takip edebilirsiniz. Ekmek yapma makinesi satın aldığınızda beraberinde küçük ve büyük ölçü kaşığı, hamur karıştırma kolu, ölçü kabı, çıkarma kancası gibi parçalara da sahip olursunuz.

Mutfak Tartısı Tavsiye

Mutfaktaki en büyük yardımcılarınızdan biri olan mutfak tartısı tavsiye ve önerilerini incelediğinizde Arzum ürünlerinin öne çıktığını görebilirsiniz. Çevre dostu olarak üretilen bu ürünlerde pil kullanmanıza gerek yoktur. Üründe yer alan güç butonunu çevirerek ürünü hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Yüksek hassasiyete sahip olması sayesinde tariflerinizi bire bir ölçüye uygun hazırlayabilirsiniz. Tartının üstündeki LCD ekran ile ağırlık birimini görebilirsiniz. Ürünün tartma özelliği 1 gram ile 5 kilogram arasındadır. Mutfak tartısı ölçer sensör sistemi ile istediğiniz karışım ya da yiyeceği rahatlıkla tartabilirsiniz.

 

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu