advertorial

Türkiye’nin En İyi Saç Ekim Merkezi Soruları Yanıtlıyor

Türkiye’nin En İyi Saç Ekim Merkezi Soruları Yanıtlıyor

 

Bilindiği üzere artık pek çok kişide saç dökülmesi problemleri sıklıkla yaşanıyor. Ama artık saç dökülmesinden doğan kelli sorunları profesyonel ekipmanlar ve deneyimli doktorlar tarafından kolaylıkla ortadan kaldırılabiliyor. Ama saç ekimi yaptıracak kişilerin kesinlikle dikkat etmeleri gereken birkaç nokta vardır. Öncelikle saç ekim işlemi cerrahi bir operasyon olduğu için saç ekimi yapılacak olan kliniğin kesinlikle steril bir ortam hazırlaması gerekir. Öte yandan saç ekimi yapacak olan doktorun işi ile ilgili tüm eğitimleri almış olması ve deneyim sahibi olması şarttır.

Merdiven altı olarak tabir edilen yerlerden kesinlikle uzak durmanız tavsiye edilir. Aksi halde çeşitli sağlık sorunları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Dünyada ve Türkiye’de en çok tercih edilen saç ekim merkezi ise hermest hair clinic olmaktadır. Merkezde saç ekim işlemleri son teknolojik cihazlarla yapıldığı gibi tüm doktor ve diğer personeller de uzun yıllar boyunca saç ekimi konusunda deneyim kazanmış isimlerden oluşmaktadır. Hermest hair clinic koordinatörü sevim hanım saç ekimi hakkında merak edilen soruları sizler için cevaplıyor.

Hermest Hair Clinic Diğer Saç Ekim Merkezlerine Göre Daha Başarılı Olmasının Sırrı Nedir?

Merkezimiz, uzun yıllar boyunca saç ekimi konusunda  hizmet vermektedir. Her gelişine teknolojiyi yakından takip etmemiz nedeni ile de diğer saç ekim merkezlerine göre daha başarılı olmuştur. Ayrıca merkezimizde, FUT, FUE, DHI, organik FUE, kk hücre FUE gibi yöntemleri uygulamıştık. Ama bu yöntemlerden hiç biri bizi mutlu edecek bir sonuca ulaştırmadı.  Dolayısı ile daha başarılı sonuçlar elde edebilmek adına hiç durmadan çalıştık ve kendimizi geliştirmenin yolarını aradık. Bunun üzerine  alman bir firma ile anlaşarak, saç köklerinin saç21 derisine daha sağlıklı bir şekilde tutunması için özel tasarımlı bir slit geliştirmelerini sağladık. Geliştirilen bu slit sayesinde artık saç kökleri saç derisine daha sağlam bir şekilde tutunuyor. Bununla beraber, ekip arkadaşlarımız da son derece öz verili bir şekilde çalışmalarını sürdürmekte ve geliştirilen yeniliklere tam olarak adapte olabilmektedir. Hal böyle olunca saç ekim merkezimizdeki başarı da yükseliyor.

Geliştirilen Özel Ucu Farklı Kılan Noktalar Nelerdir?

  • Saç ekiminde kullanılan özel uç ekilen saçın deriye %99 oranında tutunmasını sağlar.
  • Saç ekiminde diğer teknolojilere göre daha sıkı bir ekim işlemi yapabiliyor.
  • Geliştirilen bu teknik diğerlerine göre daha kısa sürede iyileşme sağlamaktadır. Yaklaşık yedi gün gibi kısa bir zaman dilimi içinde saç ekimi yapılan bölgedeki yaralar iyileşerek kabuk döker.

Hermest Saç Ekim Merkezinde Ne Kadar Süredir Saç Ekim İşlemleri Yapılıyor?

Merkezimiz, 2002 yılından bu yana saç ekim işlemleri yapmaktadır. Bu yıllarda yurt dışından sadece gurbetçi vatandaşlarımız saç ekimi için merkezimi ziyaret etmekte idi. Ama başarımızı duyan yurt dışındaki kişiler de artık saç ekim merkezimizi tercih ediyor. Yani artık sadece türk vatandaşları değil, tüm ülke vatandaşları da saç ekimi yaptırmak istediklerinde bize ulaşım sağlamaktadır.

Saç Ekimi İçin Greft Sayısı Kaç Olmalı?

Saç ekiminde mutlaka dikkat edilmesi gereken konu greft sayısıdır. Ancak net bir sayı vermek hiç doğru olmayacaktır. Bu nedenle ilk olarak saç ekimi yapılacak olan bölgedeki açıklığa ve bu bölgenin müsaitlik durumuna bakıyoruz. Aksi halde saç ekimi yapılacak olan bölgede donörler hasara uğrayabilir. Bu nedenle saç ekimi işlemlerinden  önce hem bölgenin durumu göz önüne alnır hem de ileride ikinci bir saç ekilmesi gibi durumlar düşünülerek hareket edilir.

Kaynak : https://www.yenisafak.com/avrupada-turkiyenin-en-iyi-sac-ekim-merkezi-olarak-gosterilen-hermest-hairclinice-sac-ekimi-islemlerini-sorduk-h-3451590

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu