advertorial

FGC Katılım Profesyonel Danışmanlık Sağlıyor

FGC Katılım Profesyonel Danışmanlık Sağlıyor

 

Katılım bankası, insanların helal yollardan kazanç elde etmesini ve finansman kullanmasını sağlayan bankalardır. Türkiye’de oldukça fazla insan tarafından bu bankaların ürünleri kullanılıyor. Ancak katılım bankacılığı ve hizmetleri hakkında yeterli bilgiye sahip olmayan kişiler uygun ürünleri bulamayabilir. FGC katılım bu alanda profesyonel olarak danışmanlık sağlıyor.

Alanında uzman yatırım ve finansman danışmanları ile tasarruflarınızı en iyi şekilde değerlendirmeniz sağlanıyor. Aynı zamanda finansman ihtiyaçlarında en uygun banka ürünleri sizler için araştırılıp analiz edilir. Bu sayede de daha doğru bir tercih yapabilirsiniz. Katılım bankalarının da aynı geleneksel bankalarda olduğu gibi çok sayıda ürünü ve hizmeti olabiliyor. Farklı isim ve prosedürler, şartlar ile sunulan bu ürünlerden hangisinin tercih edileceğine ise alanında uzman danışmanların desteği ile karar verilebilir.

Katılım Bankacılığının Geleneksel Bankalardan Farkı

 

Katılım bankacılığı ile geleneksel bankacılık aynı şeyler değildir. FGC katılımın profesyonel danışmanlık hizmetleri kapsamında katılım bankacılığına ait en iyi ve doğru ürünler kullanılabilir. En önemlisi risk dağılımı bakımından ele alınır ise geleneksel olan bankacılıkta riskin hepsi borç alana yüklenir ve borcu veren kar ederdi. Katılım bankacılığında risk sermaye veren ile işleten arasında paylaştırılır.

Yani riski hem sermayenin işletilmesini üstlenen hem de o sermayeyi sunan sermayedar üstlenir. İslami yatırım kurallarına uygun olarak sunulan ürünler ile faiz olmadan kazanç elde etmek mümkün hale gelir. Belirtmek gerekir ki danışmanlık kapsamında daha doğru yatırımlar yapmak daha fazla kazanç elde edilmesi konusunda etkilidir.

Faizsiz Yüksek Kazanç

 

Kazanç elde etmek amacıyla bankacılık hizmetleri oldukça fazla tercih edilir. FGC katılımın danışmanlık hizmetleri kapsamında doğru ürün tercihi yapılarak faizsiz kazanç elde edilebilir. Bu kapsamda elde edilen kazancın mümkün olan en yüksek düzeylerde olması için katılım bankaları içerisinde en doğru ürünün tercih yapılması sağlanır.

Belirtmek gerekir ki Türkiye’de çok sayıda katılım bankası olmasından dolayı birçok farklı ürün ve hizmet de mevcuttur. İşte profesyonel danışmanlık bu ürünler içerisinden en ideal olanların tercih edilmesini sağlar ve bu sayede de tasarruf sahipleri daha fazla kazanır.

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu