advertorial

Minar Mobilya Gardrop Modelleri

Minar Mobilya Gardrop Modelleri

 

Evlerimizi dekore ederken her zaman hem estetik açıdan hem de işlevsel özellikleri bakımından ön plana çıkan ürünleri tercih etmekteyiz. Gardrop bunların en başında gelen eşyalar arasındadır. Yatak odası için vazgeçilmez bir parça olması ve evin genel dekorasyonuna da katkı sağlaması gardırop modelleri için daha zengin bir çeşitlilik sunuyor. Ayrıca dekoratif olarak sağladığı tüm bu pozitif detayı işlevsel kullanım açısından da sağlamaya devam ediyor. Böylece düzenli bir biçimde eşyaların konulabileceği, tüm dağınıklığı ortadan kaldırabilecek bir dolaba sahip olabiliyorsunuz.

 

Minar gardrop modelleri içerisinde her ihtiyaca cevap veren alternatiflere rastlayabilirsiniz. Yıllar boyunca hizmet sunduğu bu sektörde müşteri odaklı bir vizyonla yoluna devam ediyor. Böylece talepleri karşılama noktasında da uzman bir bakış açısına sahip olduğu söylenebilir. Her yıl trend olan renkleri sizlere sunuyor, birbirinden iddialı tasarımlarla kaliteli mobilyalara sahip olmanızı sağlıyor.

 

Yeni yıl kreasyonlarının tamamında olduğu gibi 2021 gardrop modelleri içerisinde de bu yılın en özel renklerine rastlamanız mümkün hale geliyor. Buna ek olarak ise tüm mobilya ürünlerinde kullanıcı memnuniyetini gözettiğimiz için kaliteli materyaller tercih ediyoruz. İnsan sağlığıyla uyumlu olup uzun yıllar boyunca kullanılabilen ürünler tercih etmemiz kalite bakımından son derece önemli bir olguya dönüşüyor.

 

Tasarım açısından günden güne gelişen mobilya sektörüne baktığımızda da herkesin ilk tercihi olabilecek modern gardrop modelleri popülaritesini arttırıyor. Ancak dekoratif anlamda tüm taleplerinize cevap verebilecek ürün yelpazemiz olduğunu söylemeden geçemeyiz. Dolayısıyla klasik ve eskitme ürün modellerinde de aradığınız samimiyeti yakalayabilirsiniz. Evinizin genel dekorasyon yapısına bağlı olarak tüm gardrop modelleri ve yatak odası takımları özenle tasarlanarak uyumlu olabilecek şekilde sizlere sunulmaktadır.

 

En Çok Tercih Edilen Gardrop Modelleri

 

Her zaman için yatak odası evin en önemli noktalarından birisi olarak görülmüştür. Mobilya seçimi yaparken de bunun aynı şekilde sürdüğünü söylemek gerekiyor. İlk olarak modern tasarımların daha sık tercih edildiği günümüzde buna uygun mobilyalara yönelmeniz gayet normal. Yatak odalarında ise şu sıralar daha çok köşe gardrop modelleri revaçtadır. Uygun boyutlarda bir odaya sahipseniz hem daha şık görünüm için hem de daha kullanışlı bir alan yönetimi için birincil tercihiniz olabilir.

 

Genellikle elbiselerin çok olmasına bağlı olarak daha büyük dolapların tercih edilmesi son derece doğaldır. Bu yüzden 2 kapılı dolap çoğunlukla yatak odalarında değil genç odalarında ve misafir odalarında tercih edilmektedir. Hatta artık 3 kapılı dolap bile çoğu aile için küçük olarak adlandırılabiliyor. Ürünlerimiz arasında bu seçeneklere de rastlayabileceğinizi vurgulamak isteriz.

 

Çoğunlukla yatak odalarını tamamlayan gardrop türlerini daha geniş ve daha fazla göze sahip olarak tanımlamak mümkün. Örneğin en revaçta olan modelin yıllardan beri 6 kapılı dolap olduğu gerçeğinin üzerinde durabiliriz. Ancak genişleyen oda tasarımlarının ardından tercihinize bağlı olarak daha büyük bir dolap seçmeniz yine mümkün hale getiriliyor.

 

İç tasarımları tamamıyla kullanıcıların işlevsel kullanım amacına uygun olarak yapılması gardroplar için en önemli kıstastır. Haliyle bazı büyük yatak odası tasarımlarında da iki dolap tercih edildiğine şahit olunabiliyor. 5 kapılı dolap bunun için ideal seçim olabilir. Ayrıca iki farklı dolabın yan yana gelmesi gözünüze hitap etmediğinde de hemen hemen aynı ölçülerde mobilyalar seçebilme özgürlüğüne sahip oluyorsunuz. Özellikle büyük odalar için tasarlanmış olan modellere bakıldığında 7 kapılı dolap modelleri son derece popüler olmaya başladı. Yetersiz gelen 6 kapaklı dolapların yerini almaya hazır gibi görünüyor.

 

En büyük yekpare gardrop modelini arıyorsanız sizin için en uygun seçim 8 kapılı dolap modeli olacaktır. Zira bu dolaplar olabildiğince uzun ve geniş bir derinlik hacmine sahiptir. Böylece hem daha büyük olmasından dolayı hem de eşya depolama alanı bakımından son derece kullanışlı bir yapıya sahiptir. Son zamanlarda giyinme odaları için de bu modellerin sıklıkla tercih edildiğine şahit olabiliyoruz. Daha minimalist tasarımlardan ziyade gösterişli ve kullanışlı modeller arayanlar büyüklüğe önem vermeye devam ediyor. Ancak giyinme odası tüm dairelerde aynı formatta olmadığı için giyinme odanız için ayrıca 4 kapılı dolap tercih edebilirsiniz.

 

Gardrop Seçimini Kolaylaştıran Detaylar

 

Gardrop, yatak odasının en önemli parçası olduğu için odaya girer girmez ilk göze çarpan detay olmaktadır. Bu yüzden iyi bir tasarım, kullanışlı olması, renkleriyle odanın tüm uyumunu desteklemesi ciddi anlamda önem arz etmektedir. Ancak dekoratif açıdan bakıldığında odanın konumu ve ölçüleri de önemlidir. Çok büyük bir odanın tek köşesini yalnızca köşe gardrop modelleri ile bambaşka bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

 

Fakat ev yapılarında çoğu zaman daha küçük bir ölçüye sahip olduğu için yatak odalarında sıkışıklık ciddi bir soruna dönüşebilir. Bunu aşabilmek içinse kapaklı gardrop modelleri yerine daha modern tasarımlara sahip ve alandan kazanmanıza olanak tanıyacak modeller tercih etmeniz mümkün olabilir.

 

Bunun en net örneğini ise sürgülü gardrop modelleri incelendiğinde görüyoruz. Aslında bu kadar çok seçeneğin olması genel anlamda insanların aklında soru işareti bırakabiliyor. Çünkü ürün yelpazesi genişledikçe karar vermek zorlaşıyor. Kararınızı vermeden önce dikkat etmeniz gereken en önemli oldu gardrobun iç tasarımının sizin işinize ne kadar yarayacağıdır. Bu sayede eşyalarınızı içerisine sığdırabilmeniz, düzenli bir biçimde kalıp kalmayacağını ölçmeniz mümkün olabilir.

 

Tabii ki her şeyin başında yer aldığı gibi mobilya seçiminde de görsellik önemli bir kıstasa dönüşüyor. Fakat Minar gardrop modelleri tümüyle estetik yapıya sahip olduğundan göze hitap etme konusunda son derece iddialıdır. Özel tasarımlar olarak sizlere sunulan ve her yıl yeni modellerle bu tasarımların üzerine konularak devam edilen kaliteli bir üretim süreci vardır. Üretim aşamasında da kaliteli malzemelerin tercih edilmesi hem görsel açıdan hem de dayanıklılık bakımından tatmin edici bir yapı sağlar.

 

Üstelik gardrop fiyatları son derece makul düzeyde olup, yatak odası takımı içerisinde de bu uygun fiyat garantisi sizlere sunulmaya devam etmektedir. Bu denli kaliteli malzemelerden üretilmiş olmasına rağmen böylesine uygun fiyatlarla sizlere sunulabiliyor olması üretim aşamasının yıllardan beri devam ediyor olmasından kaynaklanıyor. İmalattan satışına, nakliyesinden montajına kadar tüm hatlarda sizin yanınızda olmaya devam ediyoruz.

 

2021 gardrop modelleri arasında da beyaz odaklı tasarımlar ön plana çıkıyor. Ancak tamamlayıcı renklerle bir araya geldiğinde de modern şıklık göze hitap etmeye devam ediyor. Beyazın yanında tercih edebileceğiniz renklere bakıldığında Çırağan, Antrasit, Koyu sarı, Dore, Pera Ceviz, Royal Mermer seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu renkleri tekil olarak seçebilir ve beyaz tercih etmeyebilirsiniz.

 

Modern gardrop modelleri her ne kadar oldukça popüler olsa da eskitme beyaz rengiyle size daha klasik bir tasarım standardı sunan modeller olduğunu hatırlatalım. Tümünü inceleyerek ve tasarım yapısına göz atarak seçebiliyorsunuz. Ayna ayrıntısı, raf aralıkları, ölçüleri ve standart olarak sunulan özellikleriyle odanın en şık mobilyası olmaya devam edeceğinden şüpheniz olmasın. Üstelik bu kaliteye ulaşabilmek için gardrop fiyatları olarak en uygun standardı burada bulacağınızı garanti edebiliriz. İster yatak odasından ayrı olarak gardrop, ister takım olarak yatak odasına dahil sipariş verebilmeniz mümkündür.

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu