Güzellik Sırları

Trend Saçlar İçin Küçük Dokunuşlar

Trend Saçlar İçin Küçük Dokunuşlar

 

Kadınlar için saçlarının güzel görünmesi çok önemli olduğundan saç bakımı bilgilerini daha fazla önemsiyor, sizi güzel gösterecek saç modelleri araştırıyor ve sizlere sunuyoruz.

İşte, trend saçlar için küçük dokunuşlar sizlerle.

Bütün kadınlar için saçların mükemmel görünmesi başta gelen şartlardandır. Bu yüzden saç bakım bilgilerini önemsiyor, okuyor, uyguluyoruz. Her kadın saç modeli dediğinde kendisini güzel gösterecek modelleri araştırarak uygular. Tüm bunları da oldukça kısıtlı vakitlerde yapmaya çalışır. Durum böyle olunca hepimiz pratik olana yöneliriz. Kısacası ihtiyacımız olan hem pratik hem şık hem de elimizin alışkın olduğu saç modelleri. Bu yüzden sizlere her zaman yaptığınız saç modellerinize küçük dokunuşlarla farklılık yaratmanızı sağlayacak bilgiler sunduk. Bu konuda en büyük yardımcınız tabi ki bir saç aksesuarı olacaktır. İşte trend saçlar için küçük dokunuşlar.

1- Ensede Biten Gevşek Bir Atkuyruğu:

Kolay saç modeli dendiğinde ilk yapılan ve akla ilk gelen şey lastik tokayı elimize alarak ensede gevşek bir atkuyruğu yapmak oluyor. İşte bu atkuyruğu modeline alternatif olacak bir fikri de biz sunuyoruz. Öncelikle saçlarınızı ensenizde gevşek şekilde atkuyruğu yapacak gibi bağlıyorsunuz. Tokanızı saçınıza dolamanın son adımında saçlarınızı tokanın içerisinden çıkarmıyorsunuz. Bu saçları da tokanın etrafında dolayarak tel tokalar ile sabitleyerek saçlarınızı hazır hale getiriyorsunuz. Bu model hem modern, hem pratik hem de oldukça trend. Bu model günlük bir saç modeli olarak kullanmanın dışında sırt dekoltesi olan bir elbise veya bluz ile de mükemmel bir abiye saçı haline gelebilir.

2- Tepede Atk uyruğu:

Yine bir atkuyruğu modeli ile devam ediyoruz. Bu modeli yaparken, tepede atkuyruğu şeklinde saçlarınızı örün ve lastik toka ile ucunu bağlayın. Daha sonra örgüyü bira parmaklarınızın yardımıyla boğum noktasından çekerek genişletin. Son olarak da bu örgülü saçı döndürerek topuz haline getirerek siyah tel tokalar ile sabitleyin.

3- Saç Aksesuarları:

Saçlarınızı kötü göründüğünü düşündüğünüz zaman ilk olarak koşacağınız ve sizi anında kurtaracak olan bu saç aksesuarlarıdır. Kesinlikle muhteşem bir kurtarıcı.  Özellikle de saçlarınız kısa ise boncuklu ve taşlı saç taraklarını hiç düşünmeden tercih edebilirsiniz. Bu aksesuarları düz ve kıvırcık saçlarda dahi rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıyeten saçınızın her iki tarafına da takabileceğiniz saç taraklarını bulmanız mümkün. Ancak bu modeller saçın bir tarafına takıldığında daha modern görünüyor diyebiliriz.

4- Kısa Saçlar İçin Örgü Modelleri:

Saç örgüsü dendiğinde akla illa ki uzun saçlar gelmemeli. Kısa saçlar için de oldukça güzel ve yapımı basit saç örgü modelleri bulunuyor. Özelliklede kısa küt saçlara yapılan minik örgüler bir anda görünümünüzü daha modern bir hale getirebilir. Bunun yanında özellikle de ön tarafı daha uzun kalan örgüleri daha fazla tercih etmelisiniz.

Uzun saçtan kısa saça geçmenin ne kadar zor olduğunu bildiğim için, sizlere doğru yüz modeline doğru bir model bulunduğu zaman daha modern ve daha genç görünmelerini sağladığını unutmamaları gerektiğini söylemek istiyorum.

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu