Diyet Önerileri

Göbek Eriten Yoğurt Kürü Tarifleri

Göbek Eriten Yoğurt Kürü Tarifleri

 

Göbek bölgesinde oluşan kiloların verilmesi hiç kolay değildir. Çünkü göbek bölgesi vücudumuzun en az hareket eden kısmıdır. Bu nedenle mutlaka bazı diyet listelerine harfiyen uyulması ve hatta göbek bölgesini çalıştıran spor hareketlerinin yapılması gerekir. Eğer spor yapmaya vaktiniz yok ise ya da spora ek olarak, göbek riten kürlerden faydalanmak isterseniz yazımızı sonuna kadar okuyabilirsiniz.

ilerleyen yaş ile birlikte ya da doğum sonrası oluşan fazla yağ birikimi ile göbek ve bel çevresinde istenmeyen yağlı görünümler meydana gelebilir. Hatta pek çok kişi zayıf olsa bile sadece göbek ve bel çevresindeki yağlanmalar nedeni ile orantısız bir vücut yapısına sahiptir. İşte tüm bu problemleri geride bırakacak göbek eriten yoğurt kürü tarifleri…

Efsane Yoğurt Kürü

Adından da anlaşılacağı üzere efsane yoğurt kürü ile kısa sürede bel ve göbek bölgesi yağlanmalarınızdan kolayca kurtulabilirsiniz. Vereceğimiz tarifi her gece yatmadan önce tüketmeniz ve üzerine hiçbir şekilde yiyecek yememeniz gerekir. Kürü kullanmaya başladığınız ilk gönden itibaren bağırsaklarınızın daha hızlı çalıştığına şahit olacaksınız.

Malzemeler;

  • 1 kase el yapımı yağsız yoğurt,
  • Yarım limon,
  • 1 çay kaşığının ucu ile karabiber (eğer acıya dayanabiliyorsanız tam bir çay kaşığı yapabilirsiniz)
  • 1 çay kaşığı acı pul biber,
  • Bir çay kaşığı ucu ile zerdeçal (toz)

Uygulanışı;

Tüm malzemeleri tek bir kapta karıştırıp uyumadan önce tüketmeniz gerekiyor. 15 gün boyunca bu küre devam ettiğiniz takdirde hiçbir şekilde göbek bölgesi yağlanması kalmayacaktır.

Beş Günde Göbek Eriten Kür

Göbek bölgesi yağlanması anında ve hızlı bir şekilde ortaya çıkar. Ancak bu bölgedeki kiloların verilmesi hiç kolay değildir. Fakat sizlere vereceğimiz bu şahane tarif sayesinde beş günde göbek bölgesindeki yağlarınızın nasıl hızlı bir şekilde kaybolduğuna şahit olacaksınız. İşte beş günde göbek eriten kür…

Malzemeler;

  • Bir şişe maden suyu (soda olmaz, doğal maden suyu kullanmanız gerekir)
  • 4 / 5 kaşık süsme el yapımı yoğurt,
  • Yarım taze sıkılmış limon suyu,
  • Bir tatlı kaşığı pul biner(acı olmalı)

Tüm malzemeleri karıştırıp, her gece yatmadan önce tüketmeniz gerekir. Beşinci günün sonunda ideal bel çevresine ulaşabilirsiniz. Elbette tüm bu kürlerin yanında günlük 2 litre su içmeyi de ihmal etmemenizde fayda vardır.

 

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu