Kadın Dünyası

Hızlı Tırnak Uzatmanın 3 Yolu 

Hızlı Tırnak Uzatmanın 3 Yolu 

Elleriniz Göz Önünde Olsun Hızlı Tırnak Uzatmanın 3 Yolu 

Hızlı tırnak uzatmanın yolu zor uzayan tırnak sorunlarında aranan bazı yöntemleri kapsamaktadır. Tırnakların beslendiği yöntemleri bilmek size zaman kazandıracaktır.

Hızlı tırnak uzatmanın yolu bitkisel kaynaklı ürünler ve evdeki malzemelerden yola çıkılarak gerçekleştirilebilir. Rutin şekilde bu uygulamaları yaparak tırnaklarınızın daha sağlam şekilde uzamasını sağlamanız mümkündür.

Tırnak Uzatma Tarifi | Tırnak Uzatmanın Püf Noktaları

Tırnaklarınızın hızlı uzamasını nasıl ve ne amaçla istiyorsanız öncelikle karar vermelisiniz. Tırnakların yapısı zarar görmeye müsait bölümlerdir. Vücudun en hassas kısımlarından tırnaklar, canlı bir mekanizma olması nedeniyle görsel açıdan da önem verilen bir bölümdür.

1 . E Vitamini ile Tırnak Nasıl Uzatılır Evde Formül | Hızlı Tırnak Uzatma Kürü

Evde hızlı tırnak uzatma için kendiniz bir uygulama yapıyorsanız E vitamininden faydalanabilirsiniz. Bir eczane ya da vitamin satış yerlerinden alacağınız E vitamini günde iki kere uygulanabilir. 3 gün boyunca günde iki kere tırnakları vitaminli halde 20 dakika bekletebilirsiniz.

  1. Badem Yağı ve Limonla Tırnak Uzatma

Badem yağı ve limon kullanarak da tırnak nasıl uzatılır sorusuna yanıt bulabilirsiniz. Limondaki C vitamini son derece besleyicidir. Badem yağı da kısa sürede tırnaklarınızın kalınlaşarak sağlam bir şekilde uzamasına katkı sağlar. Bu esnada bolca su da tüketebilirsiniz.

Uygulama esnasında bir pamukla yağ veya limonu sürmeli, bu şekilde hızlı tırnak uzatmalısınız.Limonlu suda da bekletebilirsiniz.

Zeytinyağı bademyağı olmadığında alternatif bir seçenektir. Evlerde doğal zeytinyağını sürerek 20 dakika bekletmelisiniz.

  1. Sirke ve Tuz ile Tırnak Uzatma

Bir miktar sirke ve tuz ile de tırnak uzatma işlemi yapabilirsiniz. Bir kap içerisine bir bardak su ve birer kaşık sirke ve tuz ekleyin.  20 dakika bekleterek bunu 3 gün boyunca devam ettirebilirsiniz.

Tırnak Uzatma 5 Dakikada Yapılır mı?

Tırnak uzatma işlemi 5 dakikada ancak protez tırnak ile olabilir. Yani doğal formüllerle tırnak yapısının kendi sürecini takip etmelisiniz. Estetik operasyonlarla da bazen eklemeler ekstra tıbbi müdahalelerle olabilmektedir.

Diş Macunu ve Vazelin İle Tırnak Uzatmak Mümkün mü?

Tırnaklardaki mikropları bakterileri diş macunu ile azalttığınızda uzamasını yavaşlatan etkenleri ortadan kaldırmış olursunuz. Diş macunu ardından vazelin sürerek tırnak uzatmak mümkündür.

 

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu