Güzellik Sırları

En Sık Tekrarlanan Güzellik Hataları

En Sık Tekrarlanan Güzellik Hataları

 

Dıştan çekilen dudak kalemi, patlaması olası olan sivilcelerin sıkılması, aşırıya kaçılan göz makyajları gibi birçok bakım amaçlı yapılan unsurlar tamamen yanlıştır.  Bunlar yapılan hatalardan sadece bir kaçı. Saçlarına bir türlü şekiller veremediğinden dolayı bunalan kişiler saçlarını keserek şekil vermeye çalışıyorlar ancak birde bakıyorlar ki saçlar uçmuş gitmiş.ç  Böyle bir durumda ya arkadaşlarınıza bu saçın moda olduğundan bahsedeceksiniz yada biyere çıkamayacaksınız. Kuaföre gitmeme konusunda ısrarlıysanız eğer o zaman arkadaşlarınızdan yardım alabilirsiniz. Saçlarınız eğer güzel ve düzse ve arkadaşına da çok güveniyorsan eğer bunu kesinlikle denemelisin. Ama asla saçına şekil vermeyi psikolojik bir sorun haline getirme.

Ufak Hilelere Yer Verin

Cilt güzelliği, yüz güzelliği çerçevesinde yapılan bazı ufak hileler oldukça fayda sağlamaktadır. Sivilcenin üzerine limon ile karıştırılmış olan talk pudrası sürebilirsiniz ve akşama kadar da bekletmelisin. Bu sayede sivilcelerin daha çok büyümesinin önüne geçmiş olursun.  Asla parlak kırmızı ruj sürmemeye özen gösterin. Kırmızı rujun gerçekten güzel gösterdiğinin farkındayız fakat eğer dişlerin yeterince güzel ve çarpıcı boyutlarda değilse seksi olmak yerine son derece çirkin gözükebilirsin.

Daha Yumuşak Kırmızı Tonlara Yönelin!

İlla da kırmızı ruj kullanmak istiyorsanız az daha soft yani yumuşak tonlara kaçabilirsiniz. Şeftaliye yakın olan açık kırmızı renkler, uygun göz makyajı ile birlikte gerçekten harika olur. Yine bunlara ek olarak bilmediğiniz  güzellik ürünlerini, tonlarca paraya satılan kozmetik ürünleri denememelisiniz. Çünkü bu ürünler hazırlanır hazırlanmaz reklama servis ediliyor.  Reklamlardan yola çıkarakta bir çok bayanımız bu ürünlere yöneliyor ancak dediğimiz gibi bu ürünler uzun dönemler boyunca test edilmemişler ve bu yüzden de dudakları dolgunlaştıran ürün diye tabir edilen, gözleri parlatan damla diye tabir edilen kimyasallar güzelliğinizi önemli ölçüde zedeler.

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu