Kadın Dünyası

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları Ne Kadar ?

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları Ne Kadar ?

 

Bilindiği üzere ülkemizde ve bazı doğu toplumlarında bekaret hala oldukça önemli bir tabu olmaya devam etmektedir. Bekaret ise vajina girişinden hemen 1-1,5 cm içeride yer alan kızlık zarı adı verilen mukozal doku ile özdeşleşmiştir. Kızlık zarının ilişki ile yırtılması ise bekaretin kaybedilmesi anlamına gelmektedir.

Toplumun bazı kesimlerinde bir kızın evlenmeden önce cinsel ilişki yaşaması ileride yaşayacağı muhtemel evlilikte damada ve ailesine karşı kızın ve ailesinin mahcup düşmesi anlamını taşımaktadır. İşte bu durumda olan kızlar bekaret sorununa çözüm olarak kızlık zarı dikimi operasyonunu tercih etmektedirler.

Peki bu operasyonun ücreti ne kadar ?
Bu soruyu merak edenler için açıklamaya çalışalım. Öncelikle şunun bilinmesi gerekir ki kızlık zarı dikimi fiyatları kullanılacak yöntem ve tekniğe göre değişir çünkü kızlık zarı dikimi geçici ve kalıcı olarak iki farklı yöntemle yapılabilmektedir. Her iki yöntemde cerrahi veya lazer tekniği ile yapılabildiği gibi işlem anında vajina girişi lazerle bir miktar daraltılabilmektedir. Bu değişkenleri göz önüne alarak son yaptığımız araştırmada ortaya çıkan fiyatları aşağıda bulabilirsiniz.

* Geçici kızlık zarı dikimi ( cerrahi ) 2500 TL
* Geçici kızlık zarı dikimi ( lazer ) 3000 TL
* Geçici kızlık zarı dikimi ve daraltma +500 TL
* Kalıcı kızlık zarı dikimi ( cerrahi ) 3000 TL
* Kalıcı kızlık zarı dikimi ( lazer ) 3500 TL
* Kalıcı kızlık zarı dikimi ve daraltma +500 TL

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu