Kadın Dünyası

Erkeklerin En Çok Duymayı İstediği Sözler 

Erkeklerin En Çok Duymayı İstediği Sözler 

 

Bir ilişkinin kalitesi çiftlerin birbirlerinin istek ve beklentisine cevap vermesinden geçer. Bu da ancak saygı duymakla mümkün olur. Zira bir ilişkinin başlaması her ne kadar sevginin aracılığıyla olsa da, ayakta kalıp devam etmesi birbirlerine duydukları saygıyla gerçekleşecektir. Kadın ve erkeğin beklentileri birbirinden çok farklıdır. Önemli olan karşıdakini anlayarak onun isteklerini kabullenmek ve cevap vermek olacaktır. Kadınlar genellikle erkeklerin duygu dünyasına girebilmeyi ve daima onlardan sevgi sözcükleri duymayı ister. Erkekler ise bu konuda da biraz farklıdır. Onlara istedikleri sözlerle yaklaşırsanız, ilişkinizin daha güzelleştiğini fark edeceksiniz.

Saygı İfade Eden Sözcükler 

Erkeklerin belki de ihtiyaçları arasında saygı duyulmak gelir. Nasıl ki kadınlar sevildiğini bilmek isterse erkekler de partnerinin ona saygı duyduğunu bilmek ister. Bunu oluşturmak aslında pek zor sayılmaz. Örneğin; sen daha iyi bilirsin, yuvamın direği, kalbimin tahtının sahibi gibi önü yüce makamda gördüğünüzü ve saygı duyduğunuzu ifade eden sözcüklerle onun kalbini yumuşatabilirsiniz. Burada önemli olan onu değersiz ve düşük hissettirecek sözcüklerden kaçınmak olacaktır. Onların yerini dolduran her sözcük saygıyı ifade eder.

Güvendiğinizi Gösteren Gaza Getirici Sözler 

Erkeklerin beklediği ve oldukça hoşlandığı sözcükler arasında gaza getiren sözcükler de vardır. Örneğin herhangi bir işe başlayacağı zaman ” sana güveniyorum, sen bunun altından kalkarsın, bu senin için çok basit” gibi sözcükler yapmaya isteksiz olan erkeği bile ikna eder. Aynı zamanda sizin ona güvendiğinizi görerek kendisini ikna çabasına girer.

Olumlu Ve Artı Yönlerini Hedef Alan Sözcükler 

Erkeklerin hiç dayanamadığı sözcüklerden bir diğer çeşit ise, olumlu ve onun artılarını gün yüzüne çıkaran sözcükler olacaktır. Ona sevdiğiniz huylarından yahut da beğendiğiniz hareketlerinden bahsetmek, kendisini iyi hissetmesinin yanı sıra size olan saygısını da arttırır. ” Ben çocuklarla vakit geçirmeni çok seviyorum, sen gerçekten çok merhametli bir eşsin, yardımseverlik huyun beni mutlu ediyor, öfkene hakim olman çok saygı duyduğum bir özelliğin” gibi cümleler erkeği mutlu edecek ve beğendiğiniz özellikleri sizin için  daha çok tekrarlanmasına vesile olacaktır.

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu