AŞK

Evliliğe Heyecan Katacak 3 Öneri

Evliliğe Heyecan Katacak 3 Öneri

Özellikle ülkemizde evlilik demek garanti bir o kadar da rutin bir ilişki anlamına gelmektedir. Erkeğin ya da kadının karşısındakini garanti gördüğü anda evlilikler artık sıkıcı bir birlikteliğe, hatta bir mecburiyete dönüşmekte. Evliliklerin bir göreve değil de mutlu ve hiç bitmeyecek bir ilişkiye dönüşmesi ilk başladığı heyecanı her zaman diri tutması için birkaç öneride bulunalım. Evliliğe heyecan katacak 3 öneri deyip ilki ile başlayalım.  Öncelikle hiçbir şeyi görev ve mecburiyete dönüştürmemeyi bilmelisiniz. Siz hep sürprizler yapıp her an yeni bir partnere dönüşebilmeyi bilmelisiniz.

Evliliğe Neler Heyecan Katar?

Evliliğe heyecan katacak 3 önerimizi anlatmaya ona gündüz kadar geceleri de sürprizler yapmanızı tavsiye ederek devam edelim. Gecelerinizin bir göreve ya da rutine dönüşmesine izin vermeyin. Farklı ve yaratıcı sürprizlerle evliliğinizin heyecanını artırın. Ona farklı sürprizler hazırlayın, rutinden çıkmak için kısa tatil kaçamakları ayarlayın. Evinizin rutininin dışında sürprizler hazırlayın ufak tatil kaçamakları buna vaktiniz yoksa bir otel de geçireceğiniz geceler hazırlayın.

İlgili Makaleler

Evlilikte En Tehlikeli Şey Nedir?

Evlilikte monotonluk her zaman tehlikelidir. Kendinizi de iyi bir analizden geçirip siz de rutinleşen şeyleri de hayatınızdan uzaklaştırın. Evliliğe heyecan katacak 3 öneri dediğimizde en önemlisinin sizin algılarınızda ve görüntünüzdeki rutinlerden kurtulmanızdır. Her dakika rutin ne yaptığı bilinen bir kadınla ya da erkekle beraber olmak güven hissi verse de heyecanı eksiktir. Kendinizi mutlaka sık sık yenileyin; kendi hobilerinizi geliştirerek eşinizle de bunları paylaşın. Onunla yapabileceğiniz yeni aktiviteler oluşturun.

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu