AŞK

İlk Buluşmada Erkekler Nelere Dikkat Eder?

İlk Buluşmada Erkekler Nelere Dikkat Eder?

İlk buluşmada her iki tarafın dikkat ettiği birtakım noktalar vardır. Erkekler nelere dikkat eder konu başlığı adı altında pek çok faktöre yer verebiliriz. Erkekler ilk buluşma anında karşı tarafın bakışlarına daha çok dikkat eder. Bakış, göz teması kurma gibi hususlar oldukça önemlidir. Bir başka dikkat edilen husus ise mimiklerdir. Nerede gülüneceği, ne şekilde gülüneceği, olaylara ne şekilde yaklaşacağı gibi eylemler erkeklerin ilk buluşma esnasında en çok dikkat ettiği şeyler arasında yer alır. Erkekler bu tür olgulara dikkat ettiği zaman karşı tarafı tanıma hızı de gelişmiş olur. İlk buluşmada bu detaylar üzerinden kaynaşma ve etkileşim gerçekleşir.

İlk Buluşmada Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

İlgili Makaleler

İlk buluşmada her iki tarafın da kendi içinde dikkat etmesi gereken pek çok yöntem vardır. Öncelikle fazla heyecan sizin içinizde biriktirmiş olduğunuz duyguları dışarıya yansıtmanızı engelleyeceği için heyecanınız dozunda olmalıdır. Güleryüzlü ve sempatik bir şekilde yaklaşım sergilerseniz aranızda bir sıcak bağ oluşabilir. Bu bakımdan kendiniz olmalısınız. Yapmacık hareketlerden uzak durmanız karşınızdaki insanın size bakışını da etkileyecektir. Doğal bir şekilde davranış sergilediğiniz zaman her şey daha doğru bir şekilde ilerleme gösterecektir. Bu ve başkaca olgular sizin açınızdan gerekli ve yapılması gereken hususlardır. Bunlara dikkat ettiğiniz zaman etkileşim de artarak devam edecektir.

İlk Buluşmada Kadınlar Neye Dikkat Eder?

İlk buluşmada erkekler kadar kadınların da dikkat ettiği bazı hususlar vardır. Kadınlar erkeklerin olgun olmasına her şeyden çok dikkat ederler. Olgun bir erkek ağırbaşlı bir profile de sahiptir. Bu bakımdan kadınlar her türlü doğallığı, saflığı sever. Erkekler de ilk buluşmada içlerinden geldiği gibi davrandıkları zaman gayet doğal olurlar. Bu doğallığın sürekli bir şekilde korunabilmesi için de her türlü davranış yapılmalıdır. İlk buluşmanın her iki tarafta da bırakacağı izler vardır. O anı güzel hatırlayabilme adına her iki taraftan da güzel sözler, iltifatlar ve duygular beklenir. Erkeklerin de bunu en iyi şekilde yapması kadınlar tarafından en çok beklenen durumlar arasındadır.

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu