AŞK

Ailesiyle Tanışmaya Giderken Bunları Asla Giymeyin 

Ailesiyle Tanışmaya Giderken Bunları Asla Giymeyin 

 

Ailesi ile tanışmaya giderken neleri giymemeniz gerekiyor? En doğru aile ile tanışma kıyafeti nedir?

İlgili Makaleler

Aile ile tanışma kıyafeti, son derece önemlidir. Hem kadın hem de erkek için bu soruyu yanıtlıyoruz. Erkeklerde kadınlarda partnerinin ailesi ile tanışırken kıyafet seçimine dikkat etmelidir. Mümkün olduğunca abartılı gözükmediğinizi; ancak son derecede özenli olduğunuz bir kıyafet seçimi yapılmalıdır.

Eşofman Takımı

Asla giymemeniz gerekenler arasında eşofman takımı var. Eşofman takımı sizi olduğunuzdan çok daha kilolu gösterme ihtimali de olan bir seçimdir. Mutlaka daha şık bir görüntü elde etmek üzere seçim yapmalısınız. Eşofman takımı aynı zamanda özensiz de durabilirsiniz. Mutlaka biraz daha şık olmaya gayret ederek seçim yapmalısınız.

Abartılı Elbiseler

Şık olma gayretiniz abartı ile sonuçlanmasın. Mutlaka abartılı olan kıyafetlerden hoşlananlar olabilir. Ancak aile ile tanışma kıyafeti açısından olması gereken, abartıdan uzak bir şıklık yakalamaktır. Bunun için direkt olarak abartılı elbiselerin yanı sıra, sade bir şıklığı yakalamak önemli olacaktır. Bunu göz önünde bulundurup seçim yapabilirsiniz. Abartılı olan kıyafetler hoş karşılanmaz. Üstelik beğenilmeyebilir. Bunun için abartıdan uzak durun.

Üniforma

Bir diğer dikkat etmeniz gereken kıyafet türü ise üniforma oluyor. İster öğrenci isterseniz de kamusal bir meslekte olun, üniforma ile gitmeyin. Çünkü direkt olarak iş çıkışı gidiyor gözükmüş olmanın ötesinde, sanki hiç özen göstermemişsiniz gibi bir algı söz konusu olacaktır. Üstelik sivil yaşantınızdan da bir görüntü ortaya çıkarmak açısından üniformadan mutlaka uzak durulması gerekiyor. Bunu göz önünde bulundurarak iş çıkışı sonrasında olacak görüşmeleriniz için dahi özel kıyafetler seçmenizi öneriyoruz. Aile ile tanışma kıyafetini seçebilirsiniz.

Özensiz T-shirtler

Salaş olmak isterken özensiz gözükmekten uzak durun. T-shirt ya da farklı bir bluz giymek, gömlek giymek tercihiniz olabilir. Ancak özensiz olması, ütüsüz olması gibi durumlar son derece kötü bir bakış açısına neden olabilir. Bunun için mutlaka özenli hareket etmek adına, özel kıyafetler seçmelisiniz. Aile ile tanışmada ne giyilir sorusunun yanıtını, bu öneriler dışında düşünebilirsiniz. Daha şık  kıyafetler seçmelisiniz.

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu