AŞK

Aldatıldığınızı Nasıl Anlarsınız ? 

Aldatıldığınızı Nasıl Anlarsınız ? 

 

Kadınların hisleri erkeklere göre oldukça kuvvetlidir. Bu nedenle kadınlar erkeklere göre aldarıldıklarını daha çabuk hissederler. Zaten bu konuda en önemli şey hislerinizir. Fakat bazı olaylar vardır ki eşinizin sizi açık açık aldattığını gösterir. İşte bu olayların sıralaması;

İlgili Makaleler

Sevgilinizin ya da eşinizin size nasıl davrandığını ve isteklerinizi ne kadar yerine getirdiğini biliyorsunuzdur. Karşı taraf aldatmaya başladığı zaman sizin isteklerinize daha çok önem verecek ve hemen gerçekleştirmek isteyecektir.

Altılmanın herkes tarafından bilinen bir maddesi size özel gün olmadığı halde gönderilen hediyeler ve çiçeklerdir. Sevgiliniz doğum gününüzde bile hediye almayan birisiyken size durduk yere hediyeler alıyorsa aldatma olasılığı oldukça yüksek.

 Aldatıldığınızı nasıl anlarsınız sorusunun bir diğer cevabı ise istekleriniz ile bazı değiştirmediği ve inatçılıkla aynı davranışa halde son zamanlarda bu davranışlardan vazgeçmiş ve istediğiniz gibi bir insan olma yolunda adımlar atıyorsa yine şüphelenmeniz gerekiyor.

Söylediğiniz, yaptığınız hemen hemen her şeye sinirleniyor en ufak bir şeyden bile kavga çıkartıyorsa bir takım sıkıntılar var demektir.

Depresif bir hali varsa, sürekli iç çekip ofluyorsa mutsuz olduğunu sürekli dile getiriyorsa.
Eve geç geliyor ve sizinle daha az vakit geçirmek için sürekli sizi geçiştiriyorsa, birlikte vakit geçirirken bir an önce bitsin gibi hareketlerde bulunuyorsa, buluşmalar gelmeyip işlerinin çıktığını söylüyorsa dikkatli olmalısınız.

Uyku problemleri yaşıyorsa ve sık sık uyanıyorsa. Uyumak için destek hapları alıyorsa tehlikeli olabilir.

Önceden kendine özenmediği kadar özeniyorsa, kişisel bakımına çok dikkat ediliyor ve herkes tarafından beğenildiğini sık sık dile getiriyorsa.

Tarzı olmayan müzikleri dinlemeye, filmleri izlemeye başlamışsa.Önceden sizinle ilgilenirken ve yaptığınız her değişimi fark ederken farketmez hale gelmişse.

 Aldatıldığınızı nasıl anlarsınız konusunda sizi başka hemcinslerinizle karşılaştırmaya ve ilişkinizi başka ilişkilerle kıyaslamaya başlamışsa. Yaptığınız şakalara bile alınmaya başlamışsa ve en ufak espirinizi bile kaldıramaz hale gelmişse.Ev içinde veya dışında olan sorumluluklarını aksatıyorsa ve çok önemsemiyorsa.

Sevgi sözcüklerini kullanmayı en aza indirmiş hatta hiç söylemez hale gelmişse.

Cep telefonunu sizden kaçırıyorsa ve sır gibi saklıyorsa, eve geldiğinde telefonu kapanıyorsa, karıştırmanıza izin vermiyorsa.

Arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi size değişiyordu ve katıldığı ortamlara sizle katılımını azalttıysa. Aldatılma olsaılığınızın oldukça yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

 

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu