AŞK

30’lu Yaşlarda İlişkileri Sabote Eden Flört Hataları 

Birçok insan 30’lu yaşlarda ilişkileri sabote eden flört hataları ile karşılaşabilir. Bu durumda gereken süreci kontrol edebilirsiniz.

30’lu yaşlarda ilişkileri sabote eden flört hataları evliliğe giden yolda önünüze büyük engel olabilir. Özellikle sürekli benzer sorunlar nedeniyle problem yaşayan birçok insan gibiyseniz geçmişte yanlışlarınızdan ders alarak yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Bu yüzden önceki hatalarınızın ne olduğunu keşfederek çözüm bulmak konusunda sonuç alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Ne İstediğini Bilmemek

Genel olarak ilişkilerde ne istemediğinizi bilirsiniz. Ancak ne istediğinizi bilmemeniz de söz konusu olabilir. İlişki hataları herkes için oldukça değişkendir. Bu yüzden gerekli durumlarda doğru çözümler bulmak istediğinizde gerçek anlamda ne istediğinizi bilmelisiniz. Yaşamınızı daha konforlu bir hale getirmek istediğinizde kendi standartlarınızı ve olabilecek standartları değerlendirerek yaşamınıza dahil edeceğiniz kişileri seçebilirsiniz. Bu şekilde doğruya ulaşmak için rotanızı belirleyebilirsiniz.

Mükemmeli Aramak

Siz de  mükemmel partner arıyorsanız onu bulamayacaksınız Her insanın kusurları vardır. Bu kusurları kabullenmeden ihtiyacınız olan ilişki ve güveni de elde edemeyeceksiniz. Hayatınızdaki kişileri olduğu gibi kabullenmeyi denemelisiniz. Mükemmel erkeği ararken hayatınızı boşa geçirebilirsiniz. Herkes gibi sizin de kusurlarınız var ve bunlarla yaşamayı öğrenmeniz son derece önemlidir. Kimseyi değiştiremeyeceğinizi kabullenin. Böylece yaşadığınız hayal kırıklığı da azalacaktır. Çünkü hayallerinizdeki kişi gerçekte var olmayabilir.

Her Zaman Müsait Olmak

Her zaman müsait olmamaya çalışın. Özellikle her aradığında size ulaşamasın, her buluşmaya gitmeyin demiyoruz. Sadece kendinizi önemseyin ve onun dışındaki şeylere de odaklanın. Arkadaşlarınızla zaman geçirin, hobilerinize vakit ayrımın ve onunla geçireceğiniz zamanı çok daha özel hale getirin. Sizi özlemesine fırsat verin. Özlemiyorsa zaten bu ilişki ilişki değil demektir.

Çevredekilerin Sözlerini Önemsemek

Çevredeki insanlar boş konuşmayı sever. Bu yüzden gereksiz muhabbetlerine kulaklarınızı tıkayın. İnsanların kendi olumsuz deneyimlerini sizin ilişkinize mal etmeye çalışmasına izin vermeyin. Çoğu zaman sakıncalı bir duruma neden olan çevrenin etkisinde kalmak ilişkinizin öznelliğini de olumsuz yönde etkileyecektir. Ne olursa olsun ilişki hataları bile olsa ikiniz arasında yaşanmalıdır.

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu