AŞK

Kadınların Evlilikte 10 Hatası

Kadınların Evlilikte 10 Hatası

Her ne kadar kadınlar olarak kendimizi mükemmel anne ve eş olarak görüyor olsak da bizlerin de hataları olabiliyor. Ne yazık ki kadınlar hatalarını görmek ve kabullenmek konusunda çok da titiz sayılmazlar. İşte bu yüzden bizlerde kadınların evlilikte 10 hatası nedir ilişki ve evlilik terapistlerine sorduk detaylıca araştırdık. Şimdi beraber kadınlar olarak gerek eş gerek anne penceresinden evliliğimizde ne gibi hatalar yaptığımızı detaylıca konuşacağız.

Kadınlar Evlilikte Ne Tür Hatalar Yapmaktadır?

Yazımızın bu başlığı altında sizlere kadınların evlilik hayatlarında yapmış olduğu 10 hata üzerine konuşacağız. Şimdi gelin beraberce bakalım bu hatalar neymiş.

İlgili Makaleler
  1. Sürekli anne tavırları içerisinde olmak eşinizin zamanla size aşık olduğu o kadınlıkta  artık sizi görmemesi demektir. Yatak odanızın kapısına vardığınızda annelik kutsallığını bir kenara bırakıp kadınlığınızı ve kocanızın aşık olduğu o kadını unutmayın!
  2. Orgazm taklidi yapmak ne yazık ki ilişkide erkeğin size olan güvenini azaltıp evliliği zedeliyor. Şunu bilmesiniz ki hanımlar her cinsel ilişkide orgazm yaşayacaksınız diye bir şart yok o yüzden samimi olup doğru davranmak aksine ilişkinizi kuvvetlendirir.
  3. Gereksiz kıskançlıklar sadece evlilikte değil sevgili yaşantınızda da sizi zor duruma sokup ilişkinize zarar verecektir. Olabildiğince anlayışlı olup gereksiz kıskançlıklar yapmamanız eşinizin ona ne denli güvendiğiniz konusunda olan duygularını ve size bağlılığını da arttıracaktır.
  4. Her zaman saygı her ilişkide en çok kazandıran etken olmuştur. Uzun yılların süren evliliklerin ana sırrı olan saygıyı ilişkinizin ve evliliğinizin her deminde aklınızda ve kalbinizde kalsın.
  5. Yatağınız da renkler olması her zaman siz ve eşinizin iyidir. Sıkıcı bir cinsel yaşam ne yazık ki zamanla eşlerin arasını açabiliyor. Yalnızca siz hanımlar için söylemiyoruz tabi erkekler için de yatakta ilginç ve fanteziler oldukça cinselliğiniz de sağlam olacaktır.
  6. Çoğu evliliğin monoton bir hal alması ne yazık ki aslında sürekli evde olmaktan dolayı kaynaklanıyor. Hiç ummadığı bir anda ona sürpriz yapmak küçük tatil kaçamakları ya da gecenin bir vakti sinemaya gitmek gibi kendinize ve bütçenize uygun etkinlikler yapmanız evliliğinizi sıradanlıktan uzak tutacaktır.
  7. Eşinize hayatınızda daha çok yer açmanız evliliğiniz açısından oldukça önemli. Şimdi buna diyeceksiniz ki zaten evliyiz daha ne yapalım ama hemen cevabınızı da vereyim. Eşinizden mutfak ve tamir konuları dışında da yardım alın. Örneğin beraber bahçenizi, dolabınızı düzenleyin. Kadınlara yönelik faaliyetleri onu daha çok dahil edip her konuda yardımını ve fikrini önemsediğinizi belli edin ama tabi abartmadan belli etmeniz gerekir.
Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu