AŞK

Bir Kadını Etkilemenin 3 Kuralı

Bir Kadını Etkilemenin 3 Kuralı

 

Kadınlar genellikle duygusal yönde düşünüp karar veren varlıklardır. Onların duygusal yönlerinin daha yüksek olması eş, iş seçimlerine de etki edecektir. Bu nedenle davranışlarla kadınları etkilemek aslında düşünüldüğünden çok daha kolaydır. Kadının erkekte hoşlandığı durumlar kişiden kişiye karaktere bağlı olarak değişiyor olsa da bazı klişeleşmiş durum ve davranışlar onların kalbini çalmakta oldukça işe yarar. Tabi ki bu durum ve davranışların işe yaramasında erkeğin dış görünüşü de büyük oranda etkilidir.

İlgili Makaleler

Kadınları Büyüleyen 3 Davranış Biçimi

Kadınları büyüleyen ve bir erkekte en çok sevdikleri 3 davranış biçiminden ilki erkeğin otoritesidir. Erkek eğer pasifse ve kararları verme ciddiyetinden yoksunsa, daha doğrusu erkek kendini o mevkide görmüyorsa kadın onu ilk baştan eler. Çünkü çoğu kadın yanında oldukları erkeğin baskın ve otoriter olmasını ister. Erkeklerin kadınları etkileyebileceği diğer bir davranış biçimi ise merhamettir. Kadın yanında her ne kadar ciddi, sert duruşlu ve baskın birini istese de aynı zamanda o kişinin merhametli olmasını da isterler. Örneğin erkeğin bir bebeğe, sokak hayvanına, yaşlıya veya kendinden fiziki anlamda daha zayıf birine merhamet etmesi kadınların gözünde çok önemli bir artıdır.

Erkeklerin kadınları büyülemesini sağlayabilen 3. Davranış biçimi ise komikliktir. Kadınlar kendileri güldüren, eğlendiren ve zamanın nasıl geçtiğini hissettirmeyen erkeklerden fazlasıyla hoşlanırlar. Eğlenmeyi ve güldürmeyi bilen erkek her zaman kadın için ruhsuz ve negatif kişilerden daha ön planda olacaktır.

Kadınların İlgisini Çekebilmek İçin Yapılabilecekler Nelerdir?

Bir erkek hoşlandığı kadının ilgisin çekmek istiyor fakat kendini o kadar da yakışıklı bulmuyorsa yapacağı ilk şey kaliteli ve ferah kokulu bir parfüme sahip olmaktır. Kadınlar için temiz ve ferah kokular büyük bir artıdır. Erkek eğer karakteristik bir kokuya sahipse her ne kadar çirkin de olsa kadının gözüne karizmatik görünecektir. Kadınların ilgisini çekmenin bir başka yolu ise giyim şeklidir. Günümüzde erkeklerin sandığının aksine dar pantolonlar, eskitmeli kıyafetler ve saçma zincirler kadınların ilgisini çekmekten ziyade azaltmaktadır. Modaya uygun ve temiz giysiler size büyük avantaj sağlayacaktır.

Facebook Comments Box

Admin

KadınOnline Kurucusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu